Konya Cinsel Terapi Uygulamaları

Konya Cinsel Terapi Uygulamaları

Cinsel Terapi sitesi olarak Konya Cinsel Terapi Uygulamaları isimli yazımızda Konyada Cinsel Terapi konusunda bilgi vermeyi amaçlamaktayız. Konyada Cinsel Terapist olarak faaliyet gösteren pek çok Cinsel Terapist bulunmaktadır. Konyada Cinsel Terapi uygulayan uzmanların çoğunun ortak yönü aynı Cinsel Terapi eğitimini almış olmalarıdır. Konyada Vajinismus veya Konyada Erken Boşalma konuları başta olmak üzere pek çok konuda cinsel terapi hizmeti verilmektedir. Konyada Cinsel Terapi ücretleri, tıpkı diğer terapi hizmetleri gibi uzmandan uzmana farklılık göstermektedir. Cinsel Terapi hizmetinde özellikle Vajinismus Terapisinde bir çok uzman tarafından ödeme toplu ve peşin olarak alınmaktadır. Fakat kimi zaman seans başı ödeme alan uzmanlar da bulunmaktadır. Diğer Terapiler için hoş karşılanmayan toplu ve peşin ödeme uygulaması Cinsel Terapide olumlu etkileri olan bir uygulamadır. Bu uygulamanın gerekçesi ise tahmin ettiğiniz üzere terapiye devamın sağlanmasıdır.

Konya Cinsel Terapi

Konya Cinsel Terapi

Konya Cinsel Terapi sitesi olarak cinsel terapinin ne olduğu veya ne olmadığı konularına da değinmek isteriz. Her şeyden önce Cinsel terapi amacıyla çeşitli uzmanlara başvuran danışanların bilmesi gereken önemli konuları sıralamak isteriz. Öncelikli olarak belirtmek isteriz ki cinsel terapi semptomatik, yani belirtileri gidermeye yönelik bir terapidir. Fakat kimi zaman danışanların cinsel sorunlarının kökeninde geçmiş travmalar yatmaktadır. Bu travmalar cinsel içerikli olabildiği gibi cinsel içerikli olmayan travmalar da olabilmektedir. İşte bu durumda sadece cinsel terapi eğitimi almış bir uzman yeterli kalmayabilir. Bu durumda en iyi çözüm Cinsel Terapi eğitimi almış bir psikolog olacaktır. Travmatik yaşantıların öncelikle çalışılması ve akabinde cinsel terapinin uygulanması daha kalıcı bir çözüm getirmektedir.

Konya Cinsel Terapi sitesi aracılığıyla pek çok konuda bilgiler paylaşmaktayız. Bu paylaşımlarımız neticesinde çiftlerin daha nitelikli cinselliğe ulaşmaları ve dolayısıyla daha mutlu çiftler olmalarını amaçlamaktayız. Çift olarak problem yaşayan tüm çiftleri bir uzmandan yardım almaları konusunda uyarıyoruz. Cinsel sorunlar ertelemeye gelmez. Ertelendikçe çiftlerde gerilime sebep olur, yaşam kalitesinin ciddi anlamda düşmesine sebep olur.

Hakan Tokgöz

Vajinismus – Cinsel Organlarda – Pelviste Ağrı / İçe Girme Bozukluğu Belirtileri

Call Now Button